Chyby a návrhy v CLP

Zde můžete psát otázky, chyby a vše ohledně verze CLP pro FIFA 18.
Roman Hovorka
Administrátor fóra

Chyby a návrhy v CLP

Příspěvekod Roman Hovorka » sob 25. lis 2017 16:06:22

Zde pište chyby co jste našli v CLP , nebo návrhy na nové upravy.

Tolgren_97

Re: Chyby a návrhy v CLP

Příspěvekod Tolgren_97 » sob 30. pro 2017 5:03:53

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat v čem by mohla být chyba při spuštění hry s tímhle patchem!?
I přesto, že jsem to už udělal 3x podle návodu, tak stále po stisknutí tlačítka "Launch" ve FrostyModManageru se spustí jen Origin. Když v něm kliknu hrát na FIFU18, tak tam CLP není.

Roman Hovorka
Administrátor fóra

Příspěvekod Roman Hovorka » úte 02. led 2018 23:22:11

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat v čem by mohla být chyba při spuštění hry s tímhle patchem!?
I přesto, že jsem to už udělal 3x podle návodu, tak stále po stisknutí tlačítka "Launch" ve FrostyModManageru se spustí jen Origin. Když v něm kliknu hrát na FIFU18, tak tam CLP není.
Zkus podle videonávodu, janik nevím

Tolgren_97

Příspěvekod Tolgren_97 » stř 03. led 2018 1:34:02

Tak se mi to nakonec podařilo rozjet, problém byl nejspíše v tom, že jsem FMM nespustil jako správce, tak to nějak "špatně" nakopírovalo celý mod ... stačilo tedy promazat ModData ve složce se hrou a udělat to vše znova a funguje.

Každopádně v režimu Výkop .. jsem našel problém se Slováckem a Brnem. Nejde se s nimi dostat do Zápasu, když dám hrát zápas, tak mohu spustit i po 5 minutách čekání mohu hrát jedině minihru před zápasem, ale samotný zápas se nenačte. Nemám tušení jestli je ten problém i v režimu kariéry, ten jsem ještě nezkoušel, ale ve výkopu mi to dělají jenom tyhle dva týmy.

Edit: V režimu kariéry, se místo znaku HET Ligy v některých situacích zobrazuje znak Slávie. Například v novinkách (vyhlášení hráče měsíce v lize apod.), či ve skautovací síti. A ještě taková maličkost, ale na několika stadionech nejsou rohové praporky nebo jde vidět jenom vlaječka u země.

algy

Příspěvekod algy » čtv 04. led 2018 10:48:01

Mně se stalo něco podobnýho v kariéře při tom ksy se měl hrát zápas Slavie vs. Jihlava

BraienAndyBanicek

Příspěvekod BraienAndyBanicek » sob 06. led 2018 18:14:54

Zdar chlape. Tak napíšu to teda i tady ten souhrn všeho, co si chtěl napsat místo na FB sem, tady to budu fakt přehlednější. Akorát to zkrátím. Zatím sem si všiml: u Baníku prohozené dresy domácí/hosté, ve vytvořeném turnaji se neukazujou po dohrání zápasu výsledky ostatních týmů, ani ty poločasové. No a plus ty přestupy co nejdou, ale o tom si psal. Dále sem ti před rokem psal, že sem vytvořil v MP3 formátu zvlášť chorály pro každý tým v lize, dokonce i druholigové. Chtěl si můj kontakt napsat sem, kdyby jsi to náhodou potřeboval. Takže na FB Kuba Dorňák, všude jinde BraienAndy. :) Jinak posílám 3 stovky, max v úterý to dojde na účet. Měj se a nevzdávej to :)

algy

Chyby a návrhy v CLP

Příspěvekod algy » pon 08. led 2018 8:12:21

Dobrý den,
nevím jestli v této verzi CLP (v2.0) je už to opraveno, jelikož jsem zatím nehrál moc zápasů, ale v minulé verzi apoň co jsem hrál tak kdyý jsem měl hrát se Slováckem, Brnem a Jihlevou. Tak se spustil normálně trénink před zápasem, ale pok nefungoval ESC ani nic jiného jenom opakovat. Tak jsem musel simulovat. Co s tím? Ví někdo? Je to v této verzi CLP (v2.0) opraveno?
S pozdravem
Algy

algy

Příspěvekod algy » čtv 11. led 2018 8:44:50

Tak jsem co jsem psal o tom, že nelze sopustit zápasy s Brnem, Slováckem a Jihlavou (zatím další nevím), tak ve verzi 2 to opraveno není, prosím do další verze o opravu. Jesli nedělám něco špatně? Mám tam obě verze CLP a obě zškrtnuté oznařím jen 2 verzi a pak dám Launch. Je to tak správně?

Virdan

Příspěvekod Virdan » sob 13. led 2018 19:44:52

Zdravím, mám problém v kariéře a chci poradit, co s tím. Vždy když se dostanu na datum 5. ledna tak mi hra spadne. Zkoušel jsem to několikrát a pokaždé spadla. Nevíte někdo co s tím?

algy

Příspěvekod algy » ned 14. led 2018 9:00:15

Nevím, moc rád bych Ti poradil, ale mě to nedělá, teda zatím, ještě jsem touto verzi v zimě nehrál, ale do té doby mi to nedělalo. Pokud se mi to stane a vyřeším to, tak Ti sem dám vědět co s tím.

Zpět na „FIFA 18“